HAKKIMIZDA

RING Paket Dağıtım Hizmetleri A.Ş. genç, dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosu ile başta e-ticaret, perakende, lojistik, gıda ve yeme-içme sektörlerindeki başarıları ve sektör bazlı çözümleri ile kendi alanında ön sıralarda yer almaktadır.

Firmaların, rekabetteki ihtiyaçlarını doğru analiz edip, bu ihtiyaçlara tek elden çözüm sağlamaya yönelik insan kaynağı, teknoloji ve varlık yatırımları yapmaya devam etmektedir.

Ülke içinde ve dışında ağır/askeri araçların taşımasındaki sürerek nakliye hizmeti, filo kiralama hizmeti, motokurye veya hafif/orta ticari araçlarla paket ve kargo dağıtım hizmeti, Avrupa ve Orta Asya FTL veya parsiyel yük taşıma (freight forwarding) hizmeti ile sektör lideri firmalara sunduğu farklı çözümler sunuyoruz.

Kaliteye, teknolojiye ve insana yatırım yaparak müşterilerimize, en iyi lojistik çözümlerini sunmayı hedefliyor ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. 

RING Paket ve Dağıtım A.Ş. güçlü deneyim, bilgi birikimi ve teknolojik altyapı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayarak lojistik operasyon faaliyetlerinde lider firma olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz, kaynakları etkili ve ekonomik bir şekilde kullanarak sektörün önde gelen hizmet sağlayıcısı olmayı hedefliyor, kaliteli hizmetler sunarak sürekli müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, profesyonel ekiplerimizin deneyimi ve yenilikçi yaklaşımlarla kaliteli hizmetler sunarak müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz. Mottomuz "sürekli iyileşme, çerve dostu ve sürdürülebilir çözümler" geliştirmektir. 

  • Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onların memnuniyetini ve güvenini kazanmak temel değerimizdir.
  • Kalite ve Güvenilirlik: Hizmetlerimizin kalitesini sürekli yükselterek, müşterilerimize özel ve sorunsuz çözümler sunarız.
  • İnovasyon ve Gelişim: Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, her zaman kendimizi yeniler ve yenilikçi çözümler sunarız.
  • Çevre Dostu ve Sürdürülebilirlik: Çevreye olan duyarlılığımızla, çevre dostu uygulamalara önem veririz. Sürdürülebilir bir gelecek için çevreye saygılı ve etik bir yaklaşım benimseriz.
KURUMSAL RINGAS TÜRKİYE, MIKRO, ARABA, KAMYON, MAKİNE, VIP - KURUMSAL RİNG PAKET DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. / Freight, Filo, Kurye, Mikro Dağıtım,RINGAS, TÜRKİYE, MIKRO, ARABA, KAMYON, MAKİNE, VIP, KURUMSAL RİNG PAKET DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. / Freight, Filo, Kurye, Mikro Dağıtım RINGAS TÜRKİYE, MIKRO, ARABA, KAMYON, MAKİNE, VIP - KURUMSAL