ULUSAL VE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

•Zaman Hassasiyetli İthalat / İhracat Taşımaları
•FTL ve LTL Taşımacılık
•Deniz, Kara, Tren ve Havayolu Taşımacılığı

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışına yaptığınız tüm ithalat-ihracat ve satış işlemlerinizde profesyonel ekibimizle sizlere hizmet için buradayız. Avrupa, Amerika, Orta Asya ve Uzak Doğu'ya yapacağınız ihracatlarınız ve bu lokasyonlardan yaptığınız ithalat işlemlerinizde tüm taşımacılık faaliyetleriniz için güvenli, hızlı ve esnek çözümler sunuyoruz. 

Uluslararası Karayolu Parsiyel / FTL Forwarding Hizmetleri (İthalat / İhracat Operasyonları)

Komple Taşıma (FTL)

Ürünlerinizin size özel araçlarla, sizin talep ettiğiniz sürede, sizin talep ettiğiniz teslimat noktasına teslim edilmesi için sunduğumuz hizmettir. Siparişleriniz bir tırı doldurabilecek kapasitede ise aracımız size dedike edilmekte, yükleriniz dilediğiniz adresten teslim alınıp, dilediğiniz noktaya teslim edilir. Araç yolda iken araç takip sisteminden izlenir, gönderiniz gideceği yere güvenli bir şekilde ulaşır.

Parsiyel Taşıma (LTL)

Yükünüzün gideceği noktaya göre diğer yüklerle konsolide edilerek taşınması size hız ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Road Transport bölümümüzde deneyimli çalışanlarımız size en uygun tarifeli taşıma programını bulup, yükünüzü kapıdan alıp sevkiyat planlamasını yaparak size en düşük maliyetli çözümleri sunarlar.

Proje Yük Taşıma

RING TRUCK, büyük hacimli veya gabari dışı denilen proje sevkiyatlarını özel nakliye araçlarımız, lashing hizmetimiz ile buluşturarak yönetirler. Bu tür taşımalara uygun araç parkı, bu işleri yöneten deneyimli ekibimizle tanışmak ister misiniz?

Yurtiçi Nakliye Hizmetleri

Yurtiçi FTL taşımalarda ihtiyacınız olan tır veya kamyon nakliye ihtiyacını nakliye yönetim birimimizin yönettiği hizmettir. Bu hizmet kapsamında ister bizimle yazılımsal entegrasyon kurup nakliye siparişlerinizi elektronik ortama iletebilir, ister günlük ortak planlama ile sadece araç tedarikini sizler adınıza yapabiliriz.

Uluslararası Nakliye Uluslararası Nakliye