RING Paket Dağıtım Hizmetleri A.Ş. güçlü deneyim, bilgi birikimi ve teknolojik altyapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayarak lojistik operasyon faaliyetlerinde lider firma olmayı hedeflemektedir.

Kaynakları etkili ve ekonomik bir şekilde kullanarak sektörün önde gelen hizmet sağlayıcısı olmayı hedefliyor, kaliteli hizmetler sunarak "müşteri memnuniyetini" sürekli hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Kalite politikamız, hizmetlerimizde dünyayı ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek "sürekli iyileşme, çerve dostu ve sürdürülebilir çözümler" sunmaktır.

ANA SAYFA Ring AŞ, kurye hizmetleri, personel hizmetleri, insan kaynakları tedariki, FTL ve LTL taşımacılık, kamyon, TIR, yurtdışı RİNG PAKET DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. / Freight, Filo, Kurye, Mikro Dağıtım,Ring AŞ, kurye hizmetleri, personel hizmetleri, insan kaynakları tedariki, FTL ve LTL taşımacılık, kamyon, TIR, yurtdışı RİNG PAKET DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. / Freight, Filo, Kurye, Mikro Dağıtım Ring AŞ, kurye hizmetleri, personel hizmetleri, insan kaynakları tedariki, FTL ve LTL taşımacılık, kamyon, TIR, yurtdışı